درباره ما

با کمپانی کووی بیشتر آشنا بشوید

Kosen New Material Co., Ltd یک شرکت با فناوری پیشرفته است که در توسعه مستقل تولید و فروش اپوکسی، MS، پلی اورتان و سایر مواد پلیمری و تجهیزات اندازه‌گیری هوشمند تخصص دارد. این شرکت که در سال 2008 تأسیس شد، با تولید سالانه بیش از 20000 تن انواع چسب در منطقه ملی توسعه اقتصادی و فناوری چانگشا واقع شده است.


این شرکت عضو موسسه های جایزه تعالی ثبت اختراع چین، شرکت ملی فناوری پیشرفته، موسسه واحد ملی پیش نویس استاندارد، موسسه محصولات برند معروف استان هونان، موسسه برند   معروف استان هونان، شرکت مواد جدید استان هونان، موسسه شرکتهای کوچک و بزرگ استان هونان، انجمن فناوری کاربردی رزین اپوکسی چین و انجمن دکوراسیون ساختمان چین میباشد.

با کمپانی کووی بیشتر آشنا بشوید

این شرکت همیشه به استراتژی توسعه فناوری پیشرو پایبند بوده و اکنون مرکز فناوری مهندسی اپوکسی سنگ چانگشا و مرکز فناوری سازمانی چانگشا را تأسیس کرده است. بیش از 200 محصول جدید به طور متوالی در سه زمینه صنعتی اصلی دکوراسیون معماری، ساخت و ساز ساختمان  و سنگ مرغوب توسعه و تولید شده است. برای پاسخگویی به نیازهای کاربران جهانی در کاربرد درزهای دکوراسیون ساختمان، سنگفرش، آب بندی ساختمان، چسباندن، تقویت، تعمیر و مراقبت از نظافت، بیش از 30 فناوری ثبت اختراع شکل گرفته ، سه استاندارد ملی (صنعت) تدوین و پنج اختراع ثبت شده است. جایزه تعالی ثبت اختراع چین، جوایز ثبت اختراع استانی و شهری و جوایز پیشرفت علمی و فناوری را دریافت کرده است و محصولات خود را به بیش از 50 کشور در سراسر جهان صادر نموده و نزدیک به یک میلیون کاربر در سراسر جهان محصولات Koway  را استفاده میکنند.
این شرکت با پایبندی به استراتژی توسعه صنعت مواد جدید و صرفه جویی در منابع و سازگار با محیط زیست، به طور فعال طرح زنجیره صنعتی تحقیقات و توسعه مواد بالادستی و پایین دستی، تولید، فروش، تجارت الکترونیک، تجارت واردات و صادرات و سرمایه گذاری بیشتر را ترویج می کند. بیش از 100 میلیون یوان کارخانه های تولید هوشمند با تولید سالانه 20000 تن و مراکز تحقیق و توسعه فناوری پیشرفته داخلی ساخته شده است که مواد و فناوری های جدید با ارزش تری را برای کاربران جهانی فراهم می کند و طرح استراتژیک جهانی شدن را ارتقا می دهد

24-hours-support

خدمات پس از فروش

secure-shield

ضمانت اصالت کالا

innovation

ایده های خلاقانه

شرکت لیا سیما کوشا به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت کووی در ایران مفتخر است با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین فنی در زمینه ارائه مشاوره و ارتباط با کارخانجات سنگبری در  زمینه تزریق کوپ ها و عملیات اپوکسی روی سنگ ها آماده ارائه خدمات به شما میباشد.